wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI 
Sklep motoryzacyjny „AUTO-TRUCK S.C.” prowadzący sklep internetowy działający pod adresem www.auto-truck.pl („sklep internetowy”) zbiera Państwa dane. Niniejsza polityka prywatności precyzuje, jakie rodzaje udostępnianych przez Państwa danych są zbierane oraz w jakim celu i w jaki sposób są wykorzystywane przez AUTO-TRUCK S.C..
Klienci sklepu internetowego, aby złożyć zamówienie na jakikolwiek towar w sklepie internetowym winni uprzednio założyć konto w sklepie internetowym. W tym celu wymagane jest podanie przez Klienta takich danych jak:

Klienci mogę również złożyć zamówienie jednorazowo. Zamówienie takie nie jest rejestrowane i nie wymaga założenia konta, dane klientów nie zapisują się w naszym sklepie.

Przed założeniem konta w sklepie internetowym Klienci winni zapoznać się z warunkami określonymi w Regulaminie sklepu internetowego oraz je zaakceptować.
W celu dokonania transakcji zakupu, a następnie dostawy jakiegokolwiek towaru w sklepie internetowym Klienci zostaną poproszeni o podanie danych:

W przypadku przeglądania przez Klienta zasobów sklepu internetowego, automatycznie zbierane są dane:

Klient kontaktując się z AUTO-TRUCK za pośrednictwem sklepu internetowego, poczty elektronicznej, telefonu lub fax, przekazuje następujące dane:

Dane zbierane podczas rejestracji konta w sklepie internetowym wykorzystane są przez AUTO-TRUCK wyłącznie w celu umożliwienia Klientowi zalogowania się do konta w sklepie internetowym. W przypadku chęci nabycia jakiegokolwiek towaru lub usługi rejestracja jest obowiązkowa, poza zakupem jednorazowym, gdzie dane klienta nie są zapisywane. Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji zawartej umowy pomiędzy Klientem, a AUTO-TRUCK, w tym między innymi do należytego udokumentowania zawartej umowy, uiszczenia przez Klienta umówionej ceny i udokumentowania tego faktu, jak również wysłania towaru Klientowi Dane Klientów mogą w tym celu być przekazane wyłącznie przedsiębiorcy obsługującemu transakcje płatnicze. Jeśli Klient wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej lub otrzymywanie newslettera, dane przekazane przez Klienta wykorzystywane są w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez AUTO-TRUCK. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej sklepu internetowego, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym Kliencie.
Jednocześnie w przypadkach określonych w przepisach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych AUTO-TRUCK może przekazać dane podmiotom legitymującym się uprawnieniem do żądania ich przekazania.
W przypadku transakcji zakupu towaru w sklepie internetowym AUTO-TRUCK może kontaktować się z Klientem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu w zakresie związanym z transakcją zakupu. 
Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.auto-truck.pl , każdy Klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Strona sklepu internetowego może wykorzystywać ciasteczka ("cookies"), które służą identyfikacji przeglądarki Klienta, gdy korzysta on z ze strony sklepu internetowego.
W przypadku zmiany powyższej polityki prywatności AUTO-TRUCK poinformuje Klientów o zaistniałej zmianie poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
Przejdź do strony głównej

Kontakt

 • Auto-Truck s.c.
  ul. Kostki Napierskiego 27b
  70-783 Szczecin
  NIP: 955-00-01-529
 • E-mail:sklep@auto-truck.pl
 • Telefon91 46 29 596
  91 46 36 010
  91 46 29 597
 • Fax91 46 29 597
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 17.00, w soboty 9.00 - 13.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl